MOBIS english_version flash content
Voľné pozície:
Operátor výroby

Náplň práce:

- výroba, montáž a finalizácia autodielov výroba, montáž a finalizácia autodielov
- kontrola kvality výrobku
- dodržiavanie výrobných a kvalitatívnych plánov
- výkon pracovnej činnosti na priradenom stanovisku
- spolupráca v tíme
- zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky (stroje), nástroje, náradie a spotrebný materiál
- práca na 3 zmeny

Požadujeme:

Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
- akékoľvek

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- manuálna zručnosť
- schopnosť samostatne pracovať

Ponúkame:

- nástup priamo do KMEŇOVÉHO STAVU spoločnosti
- prácu a kariéru v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie, platový rast
- odeny a bonusy (mesačné, kvartálne, polročné, ročné)
- doprava do zamestnania bezplatne
- špičkové technológie a vybavenosť pracovísk pri výrobe auto-modulov
- možnosť vzdelávania i v zahraničí
- odborný a kariérny rast
- prácu v mladom kolektíve
- tímové akcie
- perspektívne pracovisko s možnosťou kariérneho rastu.

Poznámky:

Osobné údaje, ktoré nám poskytnete s súvislosti výberovým konaním na príslušnú voľnú pracovnú pozíciu zaslaním dotazníka, životopisu alebo inou formou budeme spracúvať v súlade nižšie uvedenými zásadami ochrany osobných údajov:

Všetky voľné pozície nájdte na stránke www.profesia.sk/praca/mobis-slovakia/C24361.

Vaše životopisy, prípadne dotazníky odkaz na dotazník zasielajte v slovenskom jazyku na pozície do výroby a na pozície do kancelárie aj v anglickom jazyku na E-mail adresu praca@mobis.skrecruitment@mobis.sk alebo na poštovú adresu:

Mobis Slovakia s.r.o.
MOBIS ulica 1
013 02 Gbeľany
Slovakia

Vaše vyplnené dotazníky, životopisy zasielajte spolu s nižšie uvedeným súhlasom na spracovanie osobných údajov ak si želáte aby osobné údaje v nich obsiahnuté boli spracovaná za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie.

Prílohy:

Vaša žiadosť a poskytnuté osobné údaje budú v spoločnosti evidované po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Zároveň Vás žiadame o zasielanie prípadných zmien Vašich osobných údajov počas uvedeného obdobia. Kópie úradných dokladov, ktoré obsahujú Vaše osobné údaje nezasielajte. Pokiaľ bude Vaša žiadosť posúdená ako bezpredmetná, to znamená, že nespĺňate požadované kritéria, budú Vaše osobné údaje zlikvidované okamžite.