MOBIS english_version flash content
Zásady ochrany osobných údajov

Uchádzač o zamestnanie

Vážený uchádzač o zamestnanie, v priloženom pdf súbore sa dozviete ako a za akými účelmi spracúvame Vaše osobné údaje v súvislosti s uchádzaním sa o pracovné miesto v spoločnosti Mobis Slovakia s.r.o. a ktoré práva a možnosti máte v tomto ohľade.

Obchodný partner

Vážený obchodný partner, v priloženom pdf súbore sa dozviete ako a za akými účelmi spracúvame Vaše osobné údaje v súvislosti s obchodným vzťahom so spoločnosťou Mobis Slovakia, s.r.o. a ktoré práva a možnosti máte v tomto ohľade.

Fond na podporu sirotám

Vážená dotknutá osoba, v priloženom pdf súbore sa dozviete ako a za akými účelmi spracúvame Vaše osobné údaje v súvislosti s Fondom na podporu sirotám po automobilovej nehode a ktoré práva a možnosti máte v tomto ohľade.

Kamerový systém

Vážená dotknutá osoba, v priloženom pdf súbore sa dozviete ako a za akými účelmi spracúvame Vaše osobné údaje v súvislosti s kamerovým systémom a ktoré práva a možnosti máte v tomto ohľade.

COVID -19 (Korona)

Vážená dotknutá osoba, v priloženom pdf súbore sa dozviete ako a za akými účelmi spracúvame Vaše osobné údaje v súvislosti s ochorením COVID 19 (Korona) a ktoré práva a možnosti máte v tomto ohľade.

Finančná podpora zamestnávateľa (prekážky na strane zamestnávateľa)

      Vážená dotknutá osoba, v priloženom pdf súbore sa dozviete ako a za akými účelmi spracúvame Vaše osobné údaje v súvislosti s finančnou podporou Vášho zamestnávateľa a ktoré práva a možnosti máte v tomto ohľade.

Karta MULTISPORT

 

Vážená dotknutá osobna, v priložených pdf. súboroch sa dozviete ako a za akými účelmi spracúvame Vaše osobné údaje v súvislosti s kartou MULTISPORT a ktoré práva a možnosti máte v tomto ohľade.

 

Prílohy: